Vyjíždky na koni

Celoročně pořádáme vyjíždky na koních. Vyjíždky jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. O víkendech, prázninách a svátcích se většinou stačí objednat v den, kdy chcete jet, během pracovního týdne alespoň dva dny dopředu.
Vyjížďky jsou možné od půlhodinových až po vícedenní putování .
Skupiny nespojujeme, minimální počet jezdců je 1 a maximální 25. S každou vyjížďkou jede zkušený instruktor.
Pokud máte malé dítě, vede jeho koně instruktor na vodítku. Z důvodu bezpečnosti nedovolujeme rodičům mít dítě na koni před sebou.
Objednávky se provádějí telefonicky na čísle : 724 759 880

 

Jízda v kočáru

Projížďku v kočáru je nutné objednat alespoň týden předem.Kočár je možné objednat také na svatbu, masopust nebo na jakoukoli další akci - zajistíme dopravu koní i kočáru na určené místo.
Objednávky kočáru na tel: 724 759 880


Ubytování

Máme pro Vás připravenou třípokojovou agroubytovnu s vlastní kuchyní, sociálním zařízením (WC, sprchy) a společenskou místností. Agroubytovna je přímo v areálu stájí.
Ubytování je bez stravování. V kuchyňce je k dispozici sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice.
Během teplých měsíců nabízíme možnost ubytování v chatičkách. Chatky jsou čtyřmístné a jsou v areálu stájí. Ubytovaní mohou využívat zázemí agroubytovny (sociální zařízení, kuchyňku, společenskou místnost).
Možnost vzít si s sebou vlastní spací pytel nebo poskytneme lůžkoviny za příplatek 50Kč/lůžko.
Ubytovat se u nás můžete kdykoli během roku, kromě letních prázdnin, kdy pořádánme dětský tábor.
V případě zájmu rádi ubytujeme i Vašeho mazlíčka za cenu 100,-Kč/noc
Objednávky pobytu se provádějí telefonicky na čísle : 724 759 880

 

Ustájení

Cena za venkovní ustájení: 2 800,-Kč / měsíc. Venkovní ustájení na pastvinách. Bez pevných plotů, pastviny ohraničené el. ohradníkem. Společnost koní. Trvalý přístup k vodě.

Krásné vyjížďky do přírody, sedlovna, kuchyňka, společenská místnost, WC, koupelna. Pravidelné návštěvy kováře a veterináře.

Kontakt: 724 759 880

 

Dvoudenní putování

Dvoudenní vyjížďky jsou určeny jak pro pokročilé jezdce tak i pro začátečníky. Jedinou podmínkou je samostatné ovládání koně ( týká se hlavně dětí ). Vyjížďky jsou vedeny jedním nebo více instruktory, podle počtu a zkušeností účastníků. Všechny dvoudenní vyjížďky se musí objednávat s dostatečným předstihem, abychom mohli zajistit ubytování. Po domluvě lze vyjet i na déle než na 2 dny.
Objednávky a další informace na čísle : 724 759 880

Dárkové poukazy

Nabízíme vytvoření dárkového poukazu na jízdy na koních nebo pobyt v našich Stájích. Na poukaz Vám můžeme napsat jméno obdarovaného a text jaký si budete přát. Poukaz je monžné zaslat poštou nebo si ho můžete vyzvednout osobně. Platba se provádí převodem na účet nebo hotově. Cena se odvíjí od služby, kterou si přejete (viz. Ceník). Při zasílání poukazu poštou je poštovné 40Kč.
Informace na tel. 724 759 880 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rychlé občerstvení

V areálu Stáje Štětice se nachází stánek rychlého občerstvení. Nabízíme teplé a studené nápoje, točené pivo a limo, točenou zmrzlinu, teplá jídla a další. V blízkosti stánku je k dispozici dětské mini hřiště.
Informace na tel. 724 759 880 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.