Zimní dětský tábor


Základní informace

Termín: 26.12. - 30. 12. 2019
Nástup: 26. 12. 2019 do 10.00
Odjezd: 30. 12. 2019 od 16.00
Cena: 3.300,-
Platba: na číslo účtu 2041133722/8040, platbu je třeba provést do 30. 11. 2019, jako variabilní symbol zvolte rodné číslo dítěte, přihlášku zasílejte na email: stajestetice@seznam.cz
Možnost objednat i jako příměstský tábor: 600Kč/den

Náplň tábora

Náplní tábora je zejména jízda na koních. Budeme jezdit 2x denně každý den a děti budou rozděleny do skupin dle zdatnosti a zkušeností. Zimní tábor je velmi ovlivněn počasím, proto se jezdecký program vždy přizpůsobí podmínkám. Plánujeme i vícehodinový výlet na koních do okolí s přestávkou na opékání buřtíků. Pokud bude sucho, svezeme děti kočárem. Ovšem jízda na koních není jen o zábavě, děti se také naučí, jak se o koně postarat a co obnáší příprava koní na vyjížďku. Ve stájích se nachází i spousta menších zvířátek, mini prasátka, kozy, ovce, králíci, morčata a drůbež, které děti budou společně s instruktory obstarávat. Odpolední a večerní program budou mít v režii vedoucí, kteří se postarají o zábavu. V plánu je spousta her a večer s kytarou. Večerní promítání filmů a fotek. I veškeré další aktivity budou přizpůsobeny počasí. Po večeři je možné zakoupit si něco sladkého z „kiosku“, můžete dětem dát i malé kapesné.

Ubytování, stravování a zdravotní zajištění

Děti mají zajištěné ubytování ve vytápěné agroubytovně a kapacita je 25 míst. V ubytovně je pro děti sociální zázemí včetně teplé vody, společenská místnost a kuchyňka. Jídlo je zajištěno 5x denně, v den nástupu začínáme obědem a v den odjezdu končíme odpolední svačinou. Pitný režim je samozřejmostí a teplý čaj bude k dispozici celý den. Pro potřeby tábora je zajištěna smluvní lékařka v Písku a proškolený zdravotník.

Vybavení

Helma (stačí cyklistická), dvoje zimní pevné boty, dvoje rukavice, dvě čepice, šálu a teplé oblečení, doporučujeme, termo prádlo a termo ponožky. Spací pytel a deku. Dále baterku, šátek, kartičku zdravotní pojišťovny, souhlas o GDPR, potvrzení o bezinfekčnosti (potvrzuje rodič) a o zdravotní způsobilosti (potvrzuje lékař).

Mobilní telefony

Mobilní telefon není povolen.


Při nástupu na tábor proběhne povinná prohlídka vlasů, prosím počítejte s tím a děti prohlédněte již doma před nástupem.

Pořadatel tábora

Václav Moudrý
Drahonice 38, 389 01 Vodňany
IČ: 05000971
tel.: 602 260 400
Objednávky na telefonu: 724 759 880
Přihláška (Word)
Prohlášení bezinfekčnosti (Word)
Posudek zdravotní způsobilosti (Word)
Souhlas se zpracováním osobních údajů a poučení subjektu k nařízení GDPR (Word)

Náš tip

Věnujte dětem zimní tábor “pod stromeček” formou dárkového poukazu.Více info na tel.: 724 759 880.

Prosíme o prvotní rezervaci telefonickou a poté o zaslání přihlášky na příslušný email. Děkujeme.Stáje Štětice - netkatalog.czJízdárny a koňské ranče - netkatalog.cz